کاور کشی مبلمان , تجهیزات آشپزخانه صنعتی


کاور کشی مبلمان
خدمات مرتبط
خدمات دکوراسیون داخلی
آکبند/ کارنکرده
آکبند/ کارنکرده
برند داخلی
ایران
1,260,000 تومان
نقدی
تهران, شهر تهران
09331158314
 [نمایش کامل]
 

مشتری گرامی
بدلیل ترافیک بیش از حد وبسایت اصلی و عدم امکان ورود به وبسایت در ساعات پر بازدید روز ، این صفحه تنها جهت اطلاع شما از قیمت کاورهای کشی مبلمان در بیش از 10رنگبندی متنوع و شیک تشکیل گردیده است و لازم است جهت اطلاع کامل از مشخصات کاورهای کشی و شرح ویژگی های هریک از آنها و همچنین اطلاع از نحوه اندازه گیری و ثبت سفارش به وبسایت اصلی ما به نشانی اینترنتی www.petfurnitures.ir بخش کاورهای کشی مراجعه نمایید .

شماره تلفن بخش کاورهای کشی تنها شماره 09331158314 میباشد که در روزهای عادی و غیر تعطیل هفته از ساعت 3 تا 5 بعدازظهر پاسخگوی تماسهای تلفنی شما میباشد .خواهشمنداست از تماس با تلفن های عادی شرکت خودداری نموده و قبل از تماس حتما توضیحات بخش کشی وبسایت مارا با دقت مطالعه نمایید .تمامی توضیحات محصولات ما در وبسایت ما قرار دارد و همکاران ما تنها به سوالاتی که در وبسایت وجود نداشته باشد پاسخ خواهند داد و لذا صمیمانه خواهشمندیم فقط در ساعات مشخص گردیده شده با ما تماس بگیرید .

همچنین در نظر داشته باشد ازآنجاییکه متریال های اصلی تولیدات کاورهای کشی همگی خارجی و وارداتی میباشند و بدلیل افزایش چشمگیر نرخ ارز و التهابات فعلی بازار ، کالاها و مواد اولیه ایرانی و خارجی با رشد قیمتی بسیار شدیدی مواجه گردیده است لذا لیست قیمت فعلی تنها مختص محصولات و رنگبندی های محدود موجود از قبل در انبار کارخانه بوده و لازم است قبل از هر اقدامی و پس از انتخاب رنگ در خصوص قیمت نهایی سفارش خود از طریق تماس با شماره 09331158314اطمینان حاصل نمایید .

نشانی وبسایت اصلی ما : WWW.PETFURNITURES.IR


 

پیش از انجام معامله و پرداخت هرگونه وجه از صحت محصول و خدمات و اعتبار طرف معامله خود اطمینان حاصل نمایید. این وب سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت معاملات و تضمین معامله گران و تائید محتوای آنها نخواهد داشت .1,037موارد هم گروه با این آگهی

کاور تشک خوشخواب
برندسایر برندها
وضعیتآکبند/ کارنکرده
قیمت900,000 تومان
کاور دکوراتیو مبلمان...
برندبرند خارجی
وضعیتآکبند/ کارنکرده
قیمت2,790,000 تومان
محافظ تشک خوشخواب
برندبرند داخلی
وضعیتآکبند/ کارنکرده
قیمت550,000 تومان
طراحی و اجرای دکوراس...
برندسایر برندها
وضعیتآکبند/ کارنکرده
قیمت0 تومان